decembra 26, 2016

Vianoce skončili, darčeky pokračujú ;)

Ahojte lumpíci. Dúfam, že ste na mňa už nezabudli, keď som bola tak dlho ticho. Idem vám to vynahradiť, a tak trocha si vás podplatiť. Než začneme, chcem vám dodatočne zaželať krásne a pokojne sviatky. 😙

Už dlhšie mám pre vás dve knihy do súťaže, ktorú som plánovala ešte začiatkom mesiaca. Chcela som to pojať trošku netradične a spojiť príjemné s užitočným.
Čítanie kníh je výborné a vediem k tomu aj svoju 9 ročnú neter, ktorá mi už sama chodí "kradnúť" knihy do knižnice. Na druhej strane, stále sedieť doma s nosom zaboreným v knihách, tiež nie je najlepšie. Treba sa hýbať, športovať, prechádzať sa.

Preto som sa rozhodla urobiť športovú súťaž.

 • Chcela by som od vás, aby ste mi akýmkoľvek spôsobom dali vedieť, ako svoje telo rozhýbete vy
 • Môžete mi to nakresliť, poslať fotku, napísať, zaspievať, je mi to jedno. Hlavne buďte kreatívni
 • Svoje výtvory mi pošlite na mail madzga@centrum.sk
 • Do mailu mi napíšte o ktorú z kníh by ste mali záujem
 • Do predmetu mailu napíšte - rád/a športujem
 • Súťaž bude trvať do 8.1.2017Určite chcete vedieť o čo sa súťaži, však?
Knihy sú dve a výhercovia budú taktiež dvaja.
Prvá kniha je spojená so športovou témou.
Je to kniha o skvelom tenistovi Novakovi Djokovičovi - Príbeh tenisového kráľa. Vybrala som ju, lebo tenis mám veľmi rada. Pár metrov od domu mám kurty a každé leto tam strávim veľa času.

Druhú knihu - Královná stínů som vybrala, pretože sériu Skleněný trůn milujem. Je úžasná a chcem aby táto séria tešila čo najviac ľudí. Ja som ju včera dočítala a mám chuť ju začať čítať odznova.

Knihy do súťaže venovala spoločnosť Albatros media. Touto cestou im veľmi pekne ďakujem.

2 komentáre:

 1. Najlepší spôsob ako zhodiť niečo z vianočného prežierania je určite vytancovať to na štefanskej/na nejakej silvestrovskej party :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pozor, že chcem poslať dôležité informácie každému, kto to práve čítal, dajte si pozor na falošné kúzla, hľadám pomoc viac ako 3 roky, nikto mi nebol schopný pomôcť. Moje meno je Roshney Perez z Kanady, chcem sa tu podeliť o svoj skutočný životný príbeh. Kvôli ľuďom, ktorí trpia rovnakým problémom ako ja, som bol bezdetný deväť rokov od manželstva. Manžel ma opustil, pretože som mu nemohol dať dieťa, chodil s inou dámou, plakal som deň a noc, pretože milujem svojho manžela toľko, hľadal som pomoc všade, až minulý mesiac som videl podobný komentár na internete zdieľa žena, ktorá žiada ľudí, aby sa spojili s Dr. Ogbidim o akúkoľvek pomoc, a tak som ho rýchlo kontaktoval, aby mi pomohol. Ogbidi odpovedal a povedal mi, že moje problémy skončili, takže po vykonaní všetkých rituálov som dostal výzvu od manžela, aby som mu odpustil, rýchlo som prijal jeho ospravedlnenie, minulý mesiac, odkedy sa môj manžel vrátil, Som tiež šťastný, že môžem povedať, že som tehotná. Dr. Ogbidi priviedol späť môjho manžela so svojimi magickými silami a dal mi nejaké bylinky, aby som si vyčistil lono kvôli rýchlej plodnosti. Hovorím to preto, lebo som mu už povedal, že jeho meno zdieľam v rádiu a na internete, aby ľudia vedeli o jeho dobrá práca, pre tých, ktorí by mu chceli poďakovať za mňa alebo za tých, ktorí potrebujú riešenie svojich problémov, by sa mali skontaktovať prostredníctvom e-mailu: ogbidihomeofsolution1@gmail.com.

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...