apríla 23, 2016

Prívesková súťaž je tu!!!

Už dlho sľubujem súťaž a dnes nastal ten správny čas. Čakala som kým mi prídu domov všetky ceny a už ich mám konečne všetky doma.

Dlho si trápim hlavu s tým, akú súťaž vymyslím. Špekulovala som a vymýšľala všelijaké kvízy a hry, až som to prešpekulovala tak, že to urobím úplne jednoducho a nenáročne.
Keďže súťaž nie je o knihách a výhra nebude kniha, ani vás nebudem trápiť knižnými otázkami.

Ideme súťažiť o retiazky s príveskami, ktoré určite všetci poznáte. Všetky sú to známe symboly z obľúbených knižných sérií a seriálov.
Nástroje smrteľníkov, Hry o život, Harry Potter, Doctor Who alebo mix viacerých v jednom.

Čo musíte spraviť aby ste retiazku získali? To nechám na vás. Jediné, čo od vás budem chcieť, je byť kreatívny. Presvedčte ma, prečo práve vám by som mala retiazku poslať.
Aký štýl zvolíte je vaša vec. Napíšete mi o akú retiazku máte záujem a k nej zodpovedajúci kreatívny výtvor. Môžete napísať text, prečo chcete práve tú retiazku alebo niečo nakresliť, či poslať tématickú fotku. Kludne mi to môžete aj zaspievať, hlavne ma to musí presvedčiť. Čím budete kreatívnejší, tým máte väčšiu šancu na úspech.

Vaše výtvory mi posielajte na mail madzga@centrum.sk

Zapojiť sa môžu aj lumpíci z Čiech. Súťažiť môžete od dnes (23.4.) do nedele (8.5.)

Ak o retiazky budete mať záujem, tak môžeme mať podobné súťaže častejšie. K vašim výtvorom mi môžete pripísať o aký prívesok by ste mali záujem nabudúce a ja sa ho pokúsim zohnať.

6 komentárov:

 1. Výborný nápad! :-) Dúfam, že niečo kreatívne vymyslím :D Nebude stačiť, keď napíšem, že chcem rozšíriť zbierku?? :D :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nemusí to byť nijak extra kreatívne. Stačilo by keby len napíšeš aj o tej zbierke napríklad, ale trochu humorne alebo nejak inak, len nech to nie je že, chcela by som to a to, lebo mám rada tú sériu.

   Odstrániť
 2. To je super nápad aby ľudia boli kreatívny... :) idem sa realizovať :D

  booklovers-world.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ;) Už sa teším na všetky výtvory čo mi pošlete. :)

   Odstrániť
 3. Skvelý nápad, takže som sa nakoniec na to dala...môj výtvor odoslaný :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pozor, že chcem poslať dôležité informácie každému, kto to práve čítal, dajte si pozor na falošné kúzla, hľadám pomoc viac ako 3 roky, nikto mi nebol schopný pomôcť. Moje meno je Roshney Perez z Kanady, chcem sa tu podeliť o svoj skutočný životný príbeh. Kvôli ľuďom, ktorí trpia rovnakým problémom ako ja, som bol bezdetný deväť rokov od manželstva. Manžel ma opustil, pretože som mu nemohol dať dieťa, chodil s inou dámou, plakal som deň a noc, pretože milujem svojho manžela toľko, hľadal som pomoc všade, až minulý mesiac som videl podobný komentár na internete zdieľa žena, ktorá žiada ľudí, aby sa spojili s Dr. Ogbidim o akúkoľvek pomoc, a tak som ho rýchlo kontaktoval, aby mi pomohol. Ogbidi odpovedal a povedal mi, že moje problémy skončili, takže po vykonaní všetkých rituálov som dostal výzvu od manžela, aby som mu odpustil, rýchlo som prijal jeho ospravedlnenie, minulý mesiac, odkedy sa môj manžel vrátil, Som tiež šťastný, že môžem povedať, že som tehotná. Dr. Ogbidi priviedol späť môjho manžela so svojimi magickými silami a dal mi nejaké bylinky, aby som si vyčistil lono kvôli rýchlej plodnosti. Hovorím to preto, lebo som mu už povedal, že jeho meno zdieľam v rádiu a na internete, aby ľudia vedeli o jeho dobrá práca, pre tých, ktorí by mu chceli poďakovať za mňa alebo za tých, ktorí potrebujú riešenie svojich problémov, by sa mali skontaktovať prostredníctvom e-mailu: ogbidihomeofsolution1@gmail.com.

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...