novembra 29, 2013

Po stopách blogerov - Winter Special


Zdravím všetkých. Áno, dobre vidíte, súťaž. Viem,  že už som dlho nič nepripravila, tak ako ste boli  zvyknutí, ale posnažím sa to do konca roka vynahradiť. A aby ste nepovedali, že na vás nemyslím, po skončení Po stopách blogera, mám prichystanú hneď ďalšiu súťaž, ale to sa už nechajte prekvapiť.

Určite je niekomu ten názov povedomí. Aj  má byť prečo.Takúto súťaž sme už raz pre vás s niekoľkými blogerkami pripravili a mala úspech, tak sme sa rozhodli, zopakovať to, keď už sa blížia tie Vianoce.
Tentokrát sme sa však rozhodli, trocha vám to spestriť, ale jedno ostáva nemenné, celé sa to bude točiť okolo kníh od Albatros media/Cooboo, ktorý nám venoval výhru, ale o tom až neskôr.

O čo pôjde:
V princípe to bude podobné ako prvý krát. Na štyroch blogoch budú skryté rôzne otázky, indície, či úryvky z kníh a vy ich budete musieť nájsť a uhádnuť. Nebojte, nebude to také zložité ako sa možno na prvý pohľad zdá.
Rozdelili sme to na tri týždne a každý týždeň bude iný. Teraz nás ale zaujíma ten prvý. Ten bude rovnaký ako prvá súťaž Po stopách blogerov.
Na každom blogu bude schovaná jedna otázka. Tá bude ukrytá v jednej z recenzií na knihu od Albatros media/Cooboo. Aby sa vám to lepšie hľadalo, ja som si všetky tieto recenzie zvýraznila inou farbou ako ostatné.
Správne odpovede potom napíšte do formulára, ktorý je nižšie.
Vidíte, nie je to až také hrozné však?

O čo hráme?
Výhercovia budú tento raz TRAJA. Každý týždeň jeden. A budú môcť vyhrať..... 
Rachel Harrisová – Moje sladké šestnáste storočie,  
Wendy Higgins – Svůdne zlo 
Knihu podľa vlastného výberu od spoločnosti Albatros media.
Víťaz v tomto týždni si bude môcť vybrať jednu z menovaných dvoch kníh, a až v treťom týždni sa hrá o knihu podľa vlastného výberu.
 • Súťaž trvá od 29.11. 2013 do 20.12.2013
 • Je otvorená pre SK aj CZ
 • Jediná podmienka je, byť fanúšikom Albatros media na FB
 • Odpovede píšte do formulára. POZOR, vyplniť ho môžete len raz za týždeň a iba na jednom blogu.
 • Každý piatok sa spúšťa nová súťaž
 • Víťaz môže byť ten, kto odpovie na všetky otázky správne, alebo bude mať najviac správnych odpovedí.
 • Vyberiem ho pomocou random.org
Blogy na ktorých sa súťaží:

Knižné nebo
Lyn von Nightlight
Yours Fantasy
U dvou lumpu

1.KOLO SKONČILO6 komentárov:

 1. Nech som robila, čo som robila, otázku som nenašla :D Viem, že to sú čierno-zvýraznené knihy (dúfam, že som niečo neprezradila), každú som prešla, ale nenašla som :/ Nie je nejaká nápoveda? :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jasnééé. Nemala by som, ale ja som taká dobrá duša, že to urobím. Nájdeš ju v jednej z posledných troch recenzií, ktoré som dala na blog. ;)

   Odstrániť
  2. Nemáš za čo ;) Rada poslúžim :D

   Odstrániť
 2. Ahoj, chci se zeptat jestli jsou knížky v češtině nebo ve slovenštině??
  Díky

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Kniha Svůdne zlo je len v češtine a Moje sladké šestnáste storočie je možnosť získať v oboch jazykoch. Záleží či to vyhrá niekto z CZ alebo SK.

   Odstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...