decembra 31, 2011

Ostatné


The Fades
Online
The Fades, alebo Vyhasnutý nemôžu byť videní, cítení ani dotknutí ostatnými ľuďmi. Pomstychtivý Vyhasnutý Polus hľadá spôsob ako sa opäť stať človekom a zničiť tak ľudskú rasu. Paul je dospievajúci chlapec, ktorý trpí apokalyptickými snami a aby toho nebolo málo, začína vidieť duchy Vyhasnutých. Je teda na Paulovi, aby zastavil Polusa a všetkých Vyhasnutých pred zničením ľudstva.
Teen Wolf
Online
Mladý outsider Scott sa jednej noci prechádza po lese, keď je napadnutý vlkolakom. Našťastie zo súboja vyviazne len s kusnutím. Ale čoskoro si začne uvedomovať, že sa s ním niečo deje.


BEAUTY & THE BEAST
Online
Catherine Chandler (Kristin Kreuk) je schopná detektívka, ktorá sa zaoberá nevyriešenými prípadmi vrážd. Keď bola ešte tínedžerka, stala sa svedkom vraždy svojej matky dvomi zločincami. Sama sa mala stať ďalšou obeťou, avšak niekto (alebo niečo) ju zachránilo. Hoci jej nikto neveril, vedela, že na vrahov nezaútočilo obyčajné zviera, ale človek.
Po niekoľkých rokoch sa z Catherine stane sebavedomá a spoľahlivá policajtka, pracujúca so svojou rovnako nadanou partnerkou Tess (Nina Lisandrello). Pri vyšetrovaní prípadu vraždy narazí Catherine na stopu, ktorá ich privedie k doktorovi s prívetivým vzhľadom Vincentovi Kellerovi (Jay Ryan). Ten mal podľa hlásení zomrieť v boji v roku 2002 počas výkonu vojenskej služby v Afganistane. Catherine sa dozvie, že Vincent je nažive a že to bol práve on, kto jej pred mnohými rokmi zachránil život. Zo záhadných dôvodov však žije na okraji spoločnosti. V skutočnosti skrýva Vincent viac než desať rokov svoje temné tajomstvo: keď sa rozhnevá, premení sa na desivú príšeru, ktorá nie je schopná ovládať svoju výnimočnú silu ani schopnosti. Keď to Catherine zistí, súhlasí, že zachová jeho tajomstvo za akékoľvek informácie o vražde jej matky. Medzi Catherine a Vincentom sa vytvorí komplikovaný vzťah, charakterizovaný vzájomnou príťažlivosťou, ale aj nepochopením toho, že takýto vzťah môže pre oboch predstavovať smrteľné nebezpečenstvo.


The Gates
Online
Rodina Monohanových sa presťahuje do nového domova v exkluzívnom mestečku The Gates. Veci sa skomplikujú, keď Nick Monohan, ako nový šerif, musí riešiť prípad nezvestného staviteľa. ako sa dostáva hlbšie pod kožu susedom a celého mestečka, vyplýva na povrch veľa  záhad, ktoré sa snažil ututlať predchádzajúci šerif.
Lost Girl
Online
Príbeh sa točí okolo hlavnej hrdinky menom B, ktorá má nadprirodzené schopnosti a živí sa sexuálnou energiou ľudí. Ako malá vyrastala so svojimi rodičmi a ani len netušila čo sa v nej skrýva, až po jej prvý pohlavný styk, keď vysala z jej priateľa život. Teraz, sama a vydesená vyráža na cestu životom pričom zistí, že patrí medzi druh Fae, známy najmä z legiend. Aby toho nebolo málo, taktiež zistí, že ako Fae nie je sama a tak sa vydáva zlatou strednou cestou medzi Fae a človekom, aby odhalila tajomstvo svojho pôvodu. Spolu s jej ľudskou parťáčkou Kenzi a Dysonom, sexy policajným detektívom tak týždeň čo týždeň pomáhajú ľuďom alebo Fae dostať sa z ich problémov.


SUPERNATURAL (Lovci duchů)
Online
Sam Winchester (Jared Padalecki), narozdíl od svého staršího bratra Deana (Jensen Ackles), utekl od děsivé rodinné historie. Sam odmítl otcovo fanatické hledání zlé síly, která si vyžádala život jejich matky Mary (Samantha Smith). Utekl tak daleko, jak jen to bylo možné. Sam odešel z domova hned po střední škole na vysokoškolské koleje. Jeho nový život zahrnuje i jeho přítelkyni Jessicu (Adrianne Palicki) a plány na studium právnické univerzity. Dean si vybral jinou cestu a pokračuje s otcem Johnem (Jeffrey Dean Morgan) v „rodinném podniku“. Když se objeví Dean před Samovými dveřmi se zprávou, že jejich otec zmizel, Sam nemá na vybranou a za stálé věrnosti svým plánům, se k Deanovi připojí.

RAVENSWOOD
Online
Ravenswood, mestečko nachádzajúce sa neďaleko Rosewoodu v Pennsylvánii, už po niekoľko generácií sužuje smrteľná kliatba. Nepríjemné udalosti spoja päť neznámych ľudí, ktorí budú musieť spoločne pátrať v záhadnej a hrôzostrašnej histórii tohto mesta, aby zistili niečo o kliatbe skôr, než bude príliš neskoro.
Online
Hlavnými hrdinami seriálu Being Human sú upír Aidan a vlkolak Josh, ktorí sa márne pokúšajú zapadnúť a byť normálni. V tomto úsilí im veľmi nepomáha ani upír Bishop, ktorý sa vďaka Aidanovej vražde kolegyne Rebeccy nazdáva, že jeho obľúbenec sa navráti k „rodine“. Aby toho nebolo málo, bizarná dvojica kamarátov zistí, že nový domov zdieľajú s duchom mladej ženy Sally, ktorá má napozeraných priveľa duchárskych filmov, čo jej v novom rozpoložení až tak veľmi nepomáha. Ako sa rôznorodá trojica naučí spolu žiť v jednej domácnosti, stať sa „ľudskými“ a ešte k tomu vyšetriť Sallyinu smrť? 


THE ONCE UPONE A TIME
Online
Pohádky existují. A v jedné z nich zlá čarodějnice všechny postavy z pohádkového světa zaklela a uvěznila ve skutečném světě, kde si už nikdo z nich nepamatuje kým původně byl.
THE ONCE UPONE A TIME IN WONDERLAND
Online
Ve Viktoriánské Anglii, mladá a krásná Alenka vypráví příběh o neznámé nové zemi, která existuje na druhé straně králičí nory. Neviditelná kočka, housenka kouřící vodní dýmku a mluvící hrací karty, to je jen výběr fantastických postav, které tam potkala během neuvěřitelného dobrodružství. Doktoři mají Alenku za duševně chorou a tak ji nabízejí lék, který jí pomůže zapomenout. Alenka přijímá, hlavně díky ztrátě své lásky Cyruse, pohledného a tajemného džina. Ale hluboko uvnitř Alenka ví, že ten svět existuje. Do nemocnice v pravý čas ji přišel zachránit cynický Králový spodek s bílým králíkem. Společně odcházejí králičí norou do Říše divů, kde je všechno možné.

Hrdinovia
Online
Genesis. Zdanlivo náhodná skupina jedincov po celom svete u sebe začne objavovať niečo, čo sa dá popísať jedine ako „zvláštne“ schopnosti. I keď  vetšinu z nich zo začiatku desí, učia sa s nimi zaobchádzať, hľadajú ich hranice a čoskoro je jasné, že všetko má nejaký vyšší zmysel…


Kyle XY
Online
Děj seriálu začíná probuzením nahého chlapce v lese. On sám toho o sobě moc neví, tak se vydá do města, kde je zatčen policií a následně umístěn do nápravného zařízení, odkud se ho ujme pracovnice Nicole Trager (Marguerite MacIntyre). Vezme Kyla (Matt Dallas) domů ke své rodině, která ho přijme. Když se Kyle začne učit základy všeho, co je mu cizí, přijde na to, že má "supermozek"... Matematické úlohy dokáže řešit rychlostí blesku, má super-reflexy, skáče z 5 metrů aniž by se zranil apod. Jak je to možné?

Smallville
Online
Jednoho dne postihne zapadlé městečko Smallville neštěstí, déšť meteoritů změní život spoustě lidí. Syn bohatého a bezohledného Lionella Luthora, Lex, je ozářen a přijde o vlasy, malá Lana Langová ztratí oba rodiče a bezdětní a po dítěti marně toužící manželé Kentovi naleznou uprostřed kukuřičného pole malého chlapečka. Adoptují ho, přičemž už tuší, že malý Clark nepochází z této planety. Střihem se dostáváme o 12 let později, kde dospívající Clark překvapuje své okolí i sám sebe svými neobvyklými schopnostmi - svou rychlostí a silou. Začíná si uvědomovat, že je jiný, a rodiče mu odhalí tajemství jeho příchodu. Při autonehodě se seznámí s Lexem Luthorem, zachrání mu život a mezi oběma muži vzniká přátelství. Mezitím se v místní nemocnici probouzí z komatu Jeremy, hoch, který byl rovněž postižen ozářením v kukuřičném poli, když jej předtím jeho spolužáci připoutali ke kůlu jako tzv. strašáka roku. Mstí se svým bývalým kamarádům, dostává je do komatu elektrickými výboji. Jeho běsnění dokáže zastavit jen superman Kent Clark.

The Tomorrow People
Online
Příběh několika mladých lidí z různých koutů světa, kteří reprezentují další stupeň ve vývoji lidské rasy. Každý z nich oplývá nadpřirozenou schopností, například schopnost teleportace nebo telepatické komunikace. Pracují společně za účelem porazit síly zla.
Agents of S.H.I.E.L.D.
Online
Po událostech z filmu Avengers se stala existence bohů, mimozemšťanů a nadlidí obecným faktem mezi lidmi a není možno tyto informace i přes snahu mezinárodní organizace zabývající se bezpečností světa S.H.I.E.L.D.u už nadále dostatečně zatajpvat.
Takže namísto toho se v S.H.I.E.L.D.u nově sestavený tým agentů a expertů zabývá případy, ve kterých působí hlavně abnormální a neobvyklé nevysvětlitelné faktory jako třeba další nadlidé, kteří své schopnosti získali díky nevydařeným experimentům nebo další návštěvníci z jiného neznámého světa a snaží se vypořádat a vyřešit s problémy, které by tyto jevy mohly potencionálně způsobit.
Třešničkou na dortu je to, že tento tým vede nám známý z ostatních filmů souvisejících s Avengers agent Phil Coulson, kterému se nějak povedlo vrátit zpět z mrtvých poté, co ho ve filmu Avengers asgardský bůh Loki probodl svým žezlem.


ARROW 
Online
Televizní adaptace komixové postavy Green Arrow od DC. Milionářský synek Oliver Queen přežije jako jediný ztroskotání rodinné jachty kdesi v Pacifiku. Po pěti letech nedobrovolného pobytu na opuštěném ostrově se, považován za mrtvého, vrací do Starling City, kde začíná žít život dvou identit. Ve dne je bohatým dědicem, pod rouškou noci se však vydává jako maskovaný hrdina za pomoci svých nových schopností bojovat se zločinem a nespravedlností.


CONTINUUM
Online
Policistka z roku 2077 (Rachel Nichols) se přichomýtne k útěku bandy nebezpečných zločinců z vězení. Ocitne se i s nimi v roce 2012 a dává si za úkol nejen najít cestu zpět ke své rodině, ale zároveň pochytat zločince dříve, než uskuteční svoje plány. Přitom jí pomáhá mladý vynálezce Adam (Erik Knudsen) a Vancouverské policejní oddělení, jmenovitě Carlos (Victor Webster).

TERRA NOVA
Online
Země je zcela zdevastována a umírá. Pro lidstvo, kterému hrozí brzký zánik, se naskýtá poslední možnost k záchraně. Strojem času vybraná skupina lidí cestuje zpět do minulosti vzdálené 85 miliónů let před naším letopočtem, s úkolem založit kolonii nazvanou Terra Nova. Do této kolonie přichází z budoucí Země i rodina Shannonů, která zde hledá šanci znovu začít. Boj o přežití v nepřátelském světě plném prehistorických monster začíná. Podaří se lidem využít tuto druhou šanci a vybudovat zde novou civilizaci?

REVOLUTION
Online
Skupina lidí se snaží přežít a sjednotit se se svými blízkými ve světě, kde všechny formy energie záhadně zmizely. Ve chvíli kdy se postupně celá planeta ocitne bez elektrické energie, začínají lidé žít bez ní. Jeden klíč k znovuzprovoznění sítě však existuje.
DOCTOR WHO
Online
Pokračování klasického anglického sci-fi seriálu, který se natáčel v letech 1963-1989. Devatenáctiletá Londýňanka Rose Tyler (Billie Piper) žije jednotvárný život prodavačky v obchodním domě s oblečením a nevidí před sebou jinou budoucnost. To se změní ve chvíli, kdy ji po zavíračce ve skladu napadnou oživlé figuríny. Zachrání ji záhadný muž, který se představí jako Doktor. Má neobvyklé znalosti a odlišné vnímání časoprostoru, než ostatní lidé. Rose na něj naráží znovu a znovu a ocitá se uprostřed boje o budoucnost lidstva, o kterém lidé ještě nevědí.

V tomto moderním zpracování klasického příběhu Washingtona Irvinga od tvůrců Star Treku se Ichabod Crane (Tom Milson) dostane o dva a půl století v čase, aby odhalil roucho záhad, které sahají až do dob zakladatelů Spojených států. Ichabod však není jediný cestovatel, spolu s ním je oživen i Bezhlavý jezdec, který si dal za cíl vyvraždit současné městečko Ospalá díra, a který hraje důležitou roli v pověsti o Čtyřech jezdcích Apokalypsy. Ichabod tak musí ochránit nejen Ospalou díru, ale i zbytek světa.

GRIMM
Online
Detektiv Nick Burkhardt si myslel, že je zcela připraven na realitu práce na oddělení vražd v Portlandu. Dokud nezačal vidět divné věci, které nebyl schopen racionálně vysvětlit. Jako například to, že se krásná žena mění v ohavnou čarodějnici nebo že se obyčejný muž stává zlým trollem. Po návštěvě jediného žijícího příbuzného se o sobě Nick dozvídá krutou pravdu. Je potomkem elitní skupiny lovců známých jako grimmové, kteří jsou pověřeni zastavením šíření nadpřirozených bytostí po světě.

Online
Soutěž Big Brother je v plném proudu, zbývá posledních pár soutěžících. Tam venku, za zdmi studia, se ale začíná cosi dít...něco podivného, krvavého, nezvratného. Televizní štáb ani soutěžící ještě netuší, že už zanedlouho budou mít jiné starosti než jak si vzájemně nelézt na nervy. Zombie epidemie je tady, a je potřeba se jí postavit tváří v tvář. Nic jiného totiž ani nezbývá.

Walking Dead prináša príbeh o následkoch apokalypsy, ktorá zmenila ľudí na zombie a sleduje príbeh skupinky ľudí, ktorí prežili a cestujú naprieč USA a snažia sa nájsť si nový domov, bez hôrd zombie. Skupinu vedie Rick Grimes, ktorý bol v starom svete policajným dôstojníkom. Čím väčšmi je ich situácia bezútešnejšia, tým viac ich vôľa prežiť núti robiť takmer čokoľvek, aby zostali nažive.Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...